kene-soktugunu-nasil-anlariz

Kene Soktuğunu Nasıl Anlarız?

29Kene soktuğunu nasıl anlarız diye soracak olursak, kene sokması, insan vücudunda hemen algılanabilir bir yapıya sahiptir. Örneğin kolunuzda kene ısırığı olduğunu şişlik, kabarcık, acı ve yüksek ateş gibi belirtilerle anlayabilirsiniz. Halsizlik, eklem ağrıları idrarda yanma ve kan, dışkıda kan görülmesi gibi durumlarda kene tarafından sokulduğunuzu bilmeniz gerekmektedir. Kenelerin virüsleri, 1 ila 9 gün arasında zehrin kana karışması ile ortaya çıkmaktadır. Bu süreçten sonra erken müdahale önemlidir. Bakırköy ve çevresinde yıllardır yürüttüğü kaliteli ve garantili ilaçlama hizmeti ile Bakırköy Böcek İlaçlama kene sorununu ortadan kaldırıyor.

Kene Sokması Nasıl Anlaşılır?

kene-soktugunu-nasil-anlariz
kene-soktugunu-nasil-anlariz

9 ila 13. güne kadar tedbiri alınmayan bu vaka ölümle sonuçlanabilmektedir. Kene soktuğunu anladığımız an itibari ile hemen en yakınımızda bulunan sağlık kuruluşlarına giderek tedavi yollarına başvurmamız gerekmektedir. Aksi halde ölümle burun buruna kalmış olursunuz. İstanbul ilaçlama şirketimiz, kene ilaçlama konusunda uzman ve deneyimlidir. Şirketimizi arayarak yaşam alanlarınızda bulunan tün zararlı canlı türlerinden kurtulabilirsiniz.

Keneler diğer haşereler gibi değildir. Ufaktır ve ölümcül hastalık bulaştırmaktadır. Kırım Kongo Kanamalı Ateşini ortaya çıkaran kene tedbir alınmaz ise hayata mal olabilir. Kırsal alanlarda ya da park, piknik alanlarında ortaya çıkabilen keneden ilaçlama sayesinde kurtulmak mümkündür. Bireysel alınacak tedbirler maalesef keneler üzerinde etmemektedir. Bilinçsiz yapılacak ilaçlama kene tehlikesini ortadan kaldırmak yerine tam tersine çoğalmasına neden olabilir. Diğer tüm haşere sorunlarında olduğu gibi Bakırköy Böcek İlaçlama kene konusunda da Bakırköy ve semtlerinde her türlü desteği sağlıyor ve ilaçlama ile bu tehlikeyi ortadan kaldırıyor.

Küçükbaş hayvanlardan aldığı zehirli kanı büyükbaş hayvanlara ve insanlara bulaştıran keneler çayırlık, park ve bahçe alanlarında görülebilir. Bir kere yapıştığı zaman onlardan kurtulmak mümkün değildir. O nedenle hiç vakit kaybetmeden ilaçlama yaptırılmalıdır. İstanbul’un tüm ilçelerine, semtlerine böcek ilaçlama hizmetini götüren Bakırköy Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile sizi kene derdinden kurtarıyor. Hayatı tehdit eden bu canlılardan kurtulmak ve sevdiklerinizi korumak adına kene ilaçlama önemlidir. Haftanın 7 günü 24 saati sizlere ilaçlama adına hizmet vermeye hazır olan Bakırköy Böcek İlaçlama uzman kadrosu anında bulunduğunuz yere gelerek ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir.

Keneler Hakkında Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir