kertenkele-ilaclama-servisi

Kertenkele İlaçlama Servisi

kertenkele-ilaclama-servisi
kertenkele-ilaclama-servisi

Kertenkele latince adı “Lacertilia” olan ve dünya üzerinde 3.000’den fazla yaşayan türü olan bir canlıdır. Sıcak havaları seven ve sıcak iklime sahip kıtalarda daha çok türü yaşayan kertenkeleler, bu tür havalarda sık sık duvar ya da kayalıkların üzerine çıkarak dolaşırlar. Tropikal ortamlarda yaşayan İguana ve Bukalemun gibi canlılarda bir kertenkele türü olup, vücut yapıları türlerine göre değişmektedir. Kertenkele beslenmesinde küçük böcek türleri ile sağlar. İnsanları ısırmaz, aksine insanlardan kaçar. Uzun yapılı olan kertenkelelerin 4 tane ayakları ve hemen hemen vücutları ile eşit uzantıda kuyrukları vardır. Kertenkelenin en önemli özelliklerinden birisi, bu kuyruklarının kopması durumunda tekrar kendisini yenilemesidir. Vücut yapısı pütürlü olan kertenkelelerin ayaklarının ucunda güçlü tırnakları vardır. Bu güçlü tırnaklar sayesinde düz duvarlara rahatlıkla tırmanabilirler. Kertenkele İlaçlama Servisi, kertenkele ile mücadelede geliştirmiş olduğu yöntemlerle başarı sağlamaktadır.

KERTENKELE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Zehirli ve zehirsiz türleri bulunan kertenkelenin zehirli türlerine nadiren rastlanmaktadır. Genellikle yeşil renge sahip olan kertenkele canlılarının sarı ve pas renginde olan türleri de vardır. Kertenkele ilaçlama ve her türlü böcek ilaçlama uygulamalarında ilaçlama şirketimiz sizlere haftanın her günü ve günün her saati hizmet sağlamaktadır. Kertenkele ilaçlamaları, ilaçlanacak alanın türüne göre değişiklik göstermektedir. Eğer açık alanlarda bir kertenkele ilaçlaması gerçekleştirilecekse, genellikle kokulu ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bu yöntem ile ilaç direkt kertenkele derisine uygulanmakta ve bu şekilde kertenkele problemi ortadan kaldırılmaktadır. Fakat ilaçlama bina içerisinde, kapalı alanlarda gerçekleştirilecekse, sisleme tekniği uygulanmaktadır. Sisleme tekniği bir sıvı ilaçlama tekniğidir. Sıvı ilaçlar, geniş alanları etkisi altına alarak,kertenkele problemlerini kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır.

Kertenkeleler, yumurtlayarak üremekte olan bir canlı türüdür. Kapı aralıklarından, duvar ve çatı çatlaklarından rahatlıkla yaşam alanlarımıza dahil olan kertenkeleler, çoğalmasını önlemek amacıyla profesyonel böcek ilaçlama servisleri tarafından ilaçlanması gerekmektedir.

KERTENKELE İLAÇLAMA FİYATLARI

Kertenkele İlaçlama Fiyatları, ilaçlanacak alanın türüne ya da metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Uygulanacak olan ilaçlama yöntemleri de kertenkele ilaçlama fiyatlarını etkilemekte olan faktörlerden bazılarıdır. Bakırköy Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan Kertenkele İlaçlama Servisi, sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmektedir. Sizler de bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz, Kertenkele İlaçlama Servisi iletişim numaralarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kırkayak İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir