Konut İlaçlama Hizmeti

Konut ilaçlama hizmeti firmamız profesyonelleri tarafında kaliteli teçhizatlar ve modern ilaçlama teknikleri ile yapılmaktadır. Dünya kurulduğundan bu yana böcekler ve kemirgen hayvanlar göremediğimiz birçok haşere bizimle beraber var oldular. Kemirgen ve haşere;

  • Birçok böcek gece ışıklar söndüğü anda yuvalarından çıkarak yiyecek aramaya başlar.
  • Işık yandığı anda yuvalarına veya eşyaların arkalarına saklanırlar. Böcek ve kemirgen hayvanlar her eve girebilir çok ufak deliklerden bile sığabilir.
  • Böcek ve kemirgen hayvanlar çok hızlı çoğalabilir. Hamam böceği sırtında 30-40’ar adet yumurta paketleri taşır. Her gittikleri ortama bu yumurtalardan bırakırlar.
  • Bir fare yılda 5-6 defa yavru yapabilir ve her defasında 6-7 yavru dünyaya getirir. Dünyada memeli hayvanlarda en çok üreyen hayvan faredir.

Konforlu ve kendinizi huzurda hissettiğiniz tek yer olan evlerinizde haşerelerin ve kemirgenlerin çoğalmasına izin vermek istemiyorsanız firmamıza müracaat edebilir, böcek ilaçlama operasyonu talep edebilirsiniz.

Haşereler Evimize Nasıl Girer?

Haşereler evimize nasıl girer? Böcek ve fare evlere yiyecek aramak amacı ile gelir, evlerinizin pis veya temiz olması bu hayvanlar için önemli değildir. Böcek ve haşere;

  • Alışveriş çantalarımızla, eve aldığımız eşyalarımızla, açık unutulan cam ve kapılardan eve rahatlıkla yerleşebilir.
konut-ilaclama-hizmeti
konut-ilaclama-hizmeti

Kendi yöntemlerinizle uygulayacağınız böcek ilaçları yeterli olamaz. Sadece bu böceklerden birkaçını öldürebilirsiniz, yanlış uygulamalarda böcek daha da çoğalmaya devam eder. İnsektisit içerikli ilaçlar doğru yöntemlerle ve doğru bir şekilde uygulanmalıdır. Bakırköy böcek ilaçlama size bu konuda gerekli ve doru hizmeti verecektir.

Haşereler İle Mücadele

Evinize gelen BAKIRKÖY İLAÇLAMA ekip ve elemanlarımız evinizde bulunan ve bulunması muhtemel bütün haşere, böcek ve kemirgenin yerini tespit ederek gerekli uygulamaları yapar. Bu ilaçlar düşük toksitise ilaçlardır. Kesinlikle insan sağlığına zararı olmayan ilaçlardır. Renksizdirler leke yapmazlar. Ev ve eşyalar üzerinde zarara yol açmaz. Bu ilaçlar uçan ve yürüyen böcek üzerinde etkilidir.

  • Haşerelerin bulunduğu yerlere göre farklı teknikler kullanan firmamızda; farelerin çeşidi olan; çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, lağım faresinin yanında farklı haşere türleri ile de mücadele edilmektedir.
  • Şirketimizi arayarak; hamam böceği, pire, akrep, tespih böceği, karınca, karafatma, kırkayak ve kenelerin yok edilmesi oldukça kolaydır.
  • Doğada sıkça görülen; güve toz karı, tatarcık, kulağakaçan, örümcek, yaban arısına çare bulan firmamız her daim sizlerin hizmetindedir.

Sizin istediğiniz saatlere göre servislerimiz yönlendirilir, işlerinizde herhangi bir aksama olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir