kopek-piresi

Köpek Piresi ve Korunma Yolları

Köpek piresi ve pirelerden korunma yolları aslında sanıldığı kadar kolay bir süreç değildir. Öncelikle evcil hayvanlarımıza bulaşan pirelere genel olarak baktığımızda, pirelerin sadece insan ve hayvan kanı ile beslendiklerini belirtmemizde fayda vardır. Pireler daha çok geceleri aktif olurlar. Pireler uçar diye bir algı oluşmuş olsa da, pireler zıplama özelliğine sahiptirler.

Pirelerden kurtulmanın en kestirme yolu şüphesiz ilaçlama yapmaktır. İlaçlama uygulamaları mücadele ve yöntemler huşunda mutlaka dışarıdan, profesyonel bir firmadan destek alınması gerekmektedir. Evde evcil hayvanlarımıza kedi, köpek gibi türler için geliştirilen tasma şeklinde pirelerden kurtulması için tasarlanan ürünler bulunmaktadır. Aynı zamanda pirelerden ilaçlarla da kurtulmak söz konusudur.

Piyasada özellikle iletişim kanallarının gelişmesi ile baş gösteren pek çok sayıda ilaçlama firması bulunmaktadır. Ama bu firmalar deyim yerindeyse merdiven altı firmalar olarak korsan ilaçlarla ilaçlama yapan amatör ekiplerdir. İlaçlama hizmeti almadan önce mutlaka ilaçlama hizmeti satın alacağınız firmayı iyice araştırın.

Köpek piresi için 7/24 hizmet sunan firmamızı aramanız yeterlidir. Evde köpeğinize bulaşan pireler, gün içinde yuvalarında olmaktadırlar. Akşam olduğunda besin ihtiyaçlarını karşılamak için yine köpeğin tüyleri arasına saklanır. Köpek piresi mikrop taşıdığı gibi, her türlü alerjik reaksiyona da neden olabilmektedir.

İlaçlama firmamız, gerekli tüm sertifikaları bünyesinde barındırmaktadır. İlaçlarımız, etkili ve tesirlidir. Yaşam alanlarınızı pire ve diğer haşere türlerinden arındırmak için ilaçlama yapmanız gerekmektedir.

Mücadele ve Yöntemlere baktığımızda, pirelerden kurtulmak için sıvı ilaçlama yapılması gerekmektedir. Diğer haşere ve türleri için, Sıvı ilaçlama, Kokulu İlaçlama, Kokusuz ilaçlama, Jel İlaçlama ver fare istasyonları  ile gönül rahatlığı ile ilaçlama yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir