kucukcekmece-bocek-ilaclama

Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Küçükçekmece böcek ilaçlama servisimiz, profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir. Küçükçekmece bölgesinde oluşan tüm haşere sorunlarınız için ilaçlama ekiplerimize ulaşabilirsiniz.  Haşereler üreme dönemine girdiği zaman bulunduğu alana milyonlarca yumurta bırakırlar. Kısa sürede olgunlaşan yumurtalardan çıkan haşereler, ortama dağılarak yeni yumurta yapmak için üreme evresine geçerler. Bu süreç kendini sürekli yenileyerek devam ederken böcekler kısa sürede bulunduğu alanı istila ederler. Haşerelere karşı alınacak en etkili yöntem profesyonel ilaçlamadır. İlaçlama yapılacak zaman oldukça önemlidir. Bu süreçte böceklerin üremesine fırsat tanınmamalıdır.

Küçükçekmece böcek ilaçlama firmaları arasında hizmet anlayışından ödün vermeyen şubelerimiz, daima müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Haşere ilaçlama uygulamalarında önceliğimiz çevre ve insan sağlığını korumaktır.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonu

İlaçlama yöntemlerimizin tümü alanında uzman bir ekip tarafından gerçekleşmektedir. İlaçlama yöntemlerimizi belirleyen unsurlar ilaçlama ekiplerimizin yapmış olduğu inceleme sonucunda belirlenmektedir. İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve ortamda var olan yoğunluğu bu süreçte oldukça önemlidir. İlaçlama tekniklerimiz tüm haşereler üzerinde etki sağlamaktadır.

Böcek ilaçlama Küçükçekmece ekiplerimiz; kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu gibi tüm haşere türlerini ,en kısa sürede etkisiz hale dönüştürerek yaşam alanlarınızdan uzaklaştırır.Haftanın 7 günü 24 saat ilaçlama ekiplerimize ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir