kulagakacan-ilaclama

Kulağakaçan İlaçlama

Kulağakaçan ilaçlama insanların hayatına dahil olan ve büyük bir rahatsızlık oluşturan haşereyi yok etmek için yapılan uygulamadır. Kulağakaçan böceği ilaçlama operasyonuna sayısız defa katılan firmamız bu haşereyi yakından tanımaktadır.

Kulağakaçan İlaçlama

kulagakacan-ilaclama
kulagakacan-ilaclama

Kulağakaçan ile mücadele etmenizin gerekçelerini sizlere sunan özelliklerini ise şu başlıklar altında toplayabiliriz;

  • Kulağakaçan böceği, yeryüzünde yaklaşık 900 türü bulunan, ortalama 2–3 cm boyunda olan böcektir.
  • Erkek kulağakaçan böceğinin antenleri kıvrık, dişi kulağakaçan böceklerinin antenleri düz olur.
  • Çok hızlı hareket edebilen kulağakaçanlar, tarla ve bahçelerdeki meyve ve sebzelerle beslenerek bu ürünlere zarar verir.
  • Kulağakaçan dış ortamlarda en çok yaprakların altında, taşların altında ve yeşillik alanlarda bulunur.
  • Renkleri genellikle sarı ve kahverengi olan kulağakaçan böcekleri, ev içlerinde mutfak ve banyo gibi alanlara yerleşerek, ev içlerinde buldukları gıda maddeleri ile beslenme sağlarlar.
  • Kulağakaçan böcekleri geceleri ev içlerinde uyku halinde olan insanların kulaklarından içeri girerek, arka kısımlarında bulunan kıskaçları ile insanların kulak zarını patlatabilirler.
  • Bu nedenle bu böceklere kulağa kaçan adı verilir. Bazı bölgelerde bu zararlı canlılara “saçkıran” da denilir. Kulağakaçanlar beslenmelerini bitkisel yollar ile sağlarlar.

İnsan sağlığına birebir etki eden ve savunmasız bırakan kulağakaçanlardan kurtulmak için geleneksel metotlar ile vakit kaybetmeyi bir kenara bırakın ve uzman ekibimiz ile iletişime geçin.

Kulağakaçan İlaçlama Fiyatları

Kulağakaçan ilaçlama fiyatları hakkında brüt bir rakam vermek doğru değildir. Bunun nedeni bazı faktörlerin değişkenlik göstermesidir. Örneğin; haşere yoğunluğuna göre kullanılacak böcek ilacı miktarı değişecek ve bu da fiyata yansıyacaktır. Peki, kulağakaçan ilaçlama fiyatları hesaplamalarında etkili olan bu faktörler nelerdir? İşte cevabı..

  • Kulağakaçanın yoğunluğu
  • Haşerenin istila ettiği yerin büyüklüğü
  • Bu iki seçenek ile belirlenen böcek ilacı miktarı

Kulağakaçan ilaçlama fiyatları için firmamızda oluşturulmuş kampanyalardan yararlanmak için telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Bakırköy Böcek İlaçlama servisimiz ile iletişime geçmek için iletişim formunu doldurmanız ya da irtibat numaralarımızdan aramanız yeterlidir. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunan firmamız uzman ekibi ve profesyonel böcek ilaçlama ve dolayısıyla profesyonel kulağakaçan ilaçlama teknikleri ile her daim yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir