Lağım Faresi İlaçlama

Lağım faresi ilaçlama işlemi Bakırköy Böcek İlaçlama ekibimiz tarafından yürütülen operasyonların arasında yerini alır. Lağım fareleri kendi türünün içinde en tehlikelilerinden biridir diyebiliriz. Özellikleri ve insanlara vermiş olduğu zarar ile büyük bir tedirginliğe neden olan fare ile mücadele etmenin tek yolu ise lağım faresi ilaçlama işlemidir.

Lağım Faresi İlaçlama Hizmeti

lagim-faresi-ilaclama
lagim-faresi-ilaclama

Lağım farelerinin bir an evvel yok edilmesinin gerekliliğini gözler önüne serecek özelliklerini başlıklar altında toplayacak olursak;

  • Lağım faresi, boyu ortalama 20-25cm arasında, ağırlığı ise 400–600 gr arası olan ve diğer fare türlerine göre daha iri yapılı fare türüdür.
  • Lağım fareleri görünüş olarak küçük kulaklı, küçük gözlü, kaba tüylü ve küt burunludur. Rengi ise genellikle kahverengi olan lağım faresi, kanalizasyonlarda, bodrumlarda ve çöplüklerde yaşar.
  • Çok hızlı üreyen lağım farelerinin gebelik dönemi yaklaşık 3 hafta sürer. Her üremelerinde 8-10 yavru doğuran lağım farelerinin yavruları 4-5 ayda ergin hale gelir.
  • Lağım fareleri de diğer fare türleri gibi güçlü koku alma ve işitme duyusuna sahip olup, elastik bir yapıya sahiptir. Ayrıca çok güçlü dişlere sahip olan lağım faresi, çok sert maddeleri bile kemirebilir.
  • Dış mekânlarda rahatlıkla yiyecek bulabildikleri ve büyük yapılı oldukları için, ev içlerine çok aç kalmadıkları sürece girmeyen lağım fareleri, ev içlerine girdikleri takdirde eğer yiyecek bulamazsalar insanları kemirerbilirler ve bu yolla insanlara hastalık bulaştırabilirler.

Yukarıda sıralamış olduğu nitelikleri ile insanların yaşamından uzak durması gereken lağım fareleri görüldüğü yerlerde derhal yok edilmelidir. Bu konuda bizlere güvenebilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Lağım Faresi İle Mücadele

Lağım faresi ile mücadele zor fakat imkansız bir durum değildir. Lağım fareleri ne kadar tehlikeli olursa olsun geliştirdiğimiz lağım faresi ile mücadele yöntemleri onlardan çok daha güçlü! Etkili fare ilacı ve kaliteli teçhizatlarımızı kullanarak yaptığımız lağım faresi ilaçlama operasyonu için Bakırköy Böcek İlaçlama servis telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Kaliteli Hizmetin Tek Adresi

Yasal çalışan ve profesyonel bir ilaçlama ekibine sahip olan Uygar ilaçlama şirketimiz, etkili fare ilaçları ve farklı ilaçlama uygulamaları ile sizleri lağım fareleri ve diğer fare türlerinden kurtaracaktır. Lağım faresi ilaçlamasında kullandığımız ilaçlar, sağlık bakanlığı onaylı ilaçlardır. Lağım faresi ilaçlama hakkında şirketimiz Bakırköy Böcek İlaçlama ile iletişime geçip her türlü desteği alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir