Maltepe Böcek İlaçlama

İstanbul da Anadolu yakasında yer alan Maltepe ilçesi, Marmara Denizi, Kadıköy, Kartal, Ataşehir ve sancaktepe ile çevrilidir. İstanbul?un 10. büyük ilçesi olan Maltepe, İstanbul Adalar manzarasına ve İstanbul?un 6200 kişilik en büyük camisi olan Maltepe Merkez Cumhuriyet Camii?ne sahiptir. Maltepe ilçesinde E-5 karayolu altında yer alan bölge sanayi bölgesi, E-5 karayolu güneyinde yer alan kör deresi, dragos deresi ve Tugay yolu güzergahı olmak üzere iki grupta toplanmaktadır.

Maltepe ilçesinde nüfusun yoğunluğundan kaynaklanan böcek, kemirgen ve haşerelerde artış gözlenmektedir. İnsanların yaşam alanlarına giren bu zararlılarla mücadele için Uygar ilaçlama şirketimizin, Maltepe böcek ilaçlama şubesi ile 17 senedir Maltepe halkına böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.
Maltepe haşere ilaçlama servisi olarak; Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyük Bakkalköy, Cevizli, Çınar, Esenkent, Ferhatpaşa, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Gülensu, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Süreyyapaşa, Yalı, Zümrütevler gibi Maltepe ilçesinin tüm mahallelerinde ekonomik fiyatlarla garantili olarak ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Maltepe böcek ilaçlama servisimizde insan sağlığına zarar vermeden böcek, haşere ve kemirgenlerden kurtulmanızı sağlıyoruz. Maltepe ilaçlama firmamızda böcek türlerine göre farklı ilaçlar ziraat mühendislerimiz kontrolünde hazırlanarak, ilaçlama eğitimi almış deneyimli personellerimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır. 17 Senedir Maltepe halkının güveni ile yoluna devam eden Maltepe ilaçlama şubemizi böcek, haşere ve kemirgen sorunlarınızda 7/24 arayabilir, istediğiniz gün ve saatte ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Maltepe böcek ilaçlama servisimiz ile kaliteli, güvenli, %100 garantili ve ekonomik ilaçlama hizmeti sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir