otel-ilaclama

Otel İlaçlama

Otel ilaçlama sadece bir seferliğe mahsus bir uygulama değildir. Çünkü bu mekanlar yılın her mevsiminde tehdit altında olan yerlerdir. Haşereler için uğrak noktası haline gelen otellerde birçok faaliyet bir arada yürütülür. Sadece konaklama ile sınırlı olmayan otellerde yeme-içe, yıkanma ve sosyal aktivitelerin tümü gerçekleşir. Bu faaliyet sırasında birbiri ile etkileşim halinde olan insanların haşereler ile karşılaşma ihtimali de artmış olur. Çünkü haşereler bu faktörlerin bir araya gelmesi ile beraber kendilerine faaliyet alanı bulmuş olur. Bir haşerenin mekana yayılması ve yok edilmemesi demek ise farklı türden 20’ye yakın haşerenin var olabileceği anlamına gelir. Firma imajını sarsmada büyük bir etkiye sahip olan steril ortamda yaşanan sorunların baş aktörü böceklerin sayı olarak çoğalmasına fırsat vermeden profesyonel otel ilaçlama operasyonu uygulatılması alınacak en doğru karar olacaktır. Bakırköy Böcek İlaçlama olarak yıllardır bu alanda başarılı bir şekilde, sonuç odaklı hizmet vermekteyiz.

Otel ilaçlamanın yanı sıra;

 • Ev İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama
 • Okul İlaçlama
 • Apartman İlaçlama
 • Site İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • İşyeri İlaçlama
 • Fabrika İlaçlama

Uygulamalarının da yapıldığı firmamız erişilebilirliği en yüksek kurumdur. Bizler ile iletişime geçmek için yapacağınız tek şey irtibat numaralarımıza çağrı bırakmaktır. Çağrı Merkezimizin sizlere geri dönüş yapması ile başlayan hizmetimizden %100 garantili sonuç almanızı temin ediyoruz.

otel-ilaclama
otel-ilaclama

Otel İlaçlama Maliyetli Midir?

Otel ilaçlama maliyetli midir? Bu sorunun cevabı bazı faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Çünkü oteller hacmi ve karşılaşılan haşereye göre farklılık oluştururlar. Bu farklılıklar da otel ilaçlama fiyatları arasında değişkenlik yaşanmasına vesile olur. Düşünüldüğünde daha adil bir uygulamayı kapsayan ücretlendirme politikamızda;

 • Otelin metrekare cinsinden büyüklüğü
 • Meydana çıkan haşerenin türü ve yoğunluğu
 • Otel ilaçlama sırasında gerekli böcek ilacı miktarı

Önem teşkil eder. Otel ilaçlama fiyatları ile ilgili net bir rakam almak için sizleri arayan Çağrı Merkezi müşteri temsilcilerimizin yöneltmiş olduğu sorulara eksiksiz cevap vermeniz yeterlidir.

Kontrol Altına Aldığımız Haşereler

Kontrol altına aldığımız haşereler Türkiye’de var olan bütün haşereleri kapsamaktadır. 20 yıla yakın süredir hizmet sunduğumuz firmamızda birçok haşere ve kemirgene karşı profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri geliştirdik. Operasyonlarımız sayesinde yüzlerce vatandaş haşerelerden kurtularak rahat bir nefes aldı. Bu kişilerden biri de siz olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizleri arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir