Pendik Böcek İlaçlama

İstanbul ilinin Anadolu yakasında yer alan Pendik ilçesi; güneydoğuda-Tuzla, doğuda-Gebze, kuzeyde-Şile ve Çekmeköy, batıda-Kartal-Sancaktepe ve Sultanbeyli, güneyde-Marmara Denizi ile çevrilidir. İstanbul?un en büyük su kaynağı olan Ömerli Barajı Pendik ilçesi sınırları içindedir. Pendik ilçesi kalabalık bir nüfusa sahiptir. 1924 yılında Drama ve Yanyadan gelen Müslümanlar Pendik ilçesine yerleştirildi. 1950 Yılında Erzincanlılar, 1989 yılında Bulgaristan?dan göç eden insanların Pendik ilçesine yerleşmesi, 1982 yılında Pendik Tersanesinin açılması ile nüfusu çok fazla artış göstermektedir. Kurtköy Sabiha Gökcen Havalimanı Pendik ilçesinde bulunur.
1998 yılında hizmete giren Pendik-Eminönü ve 2004 yılında Pendik-Yalova hızlı feribot ile deniz ulaşımı sağlanmaktadır. Pendik ilçesinde nüfus yoğunluğu ile doğru orantıda artış gösteren, böcek, kemirgen ve haşerelerin ilaçlanmasında Uygar ilaçlama şirketimizin, Pendik böcek ilaçlama şubesi ile 17 senedir Pendik ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Pendik haşere ilaçlama servisimiz ile Çınardere, Çamçeşme, Çamlık, Ahmet Yesevi, Şeyhli, Bahçelievler, Batı, Doğu, Dumlupınar, Emirli, Ertuğrulgazi, Esenler, Fatih, Fevziçakmak, Esenyalı, Güllübağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurnaköy, Kurtköy, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sülüntepe, Sanayi, Saban Bağları, Velibaba, Yayalar, Yeşilbağlar, Yenimahalle, Yenişehir gibi Pendik ilçesinin tüm mahallelerinde ekonomik fiyatlarla böcek ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Pendik ilaçlama firmamızın böcek ilaçlamada kullandığı etkili ilaçlar,  insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlardır. Pendik böcek ilaçlama servisimizde böcek türlerine göre farklı ilaçlar ziraat mühendislerimiz kontrolünde hazırlanarak, ilaçlama eğitimi almış, deneyimli personellerimiz tarafından uygulanmaktadır.Pendik ilaçlama şubemizi, böcek, haşere ve kemirgen sorunlarınızda 7/24 arayabilir, istediğiniz gün, %100 garantili, kaliteli ve ekonomik ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir