pire-ilaclama-nasil-yapilir

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlama nasıl yapılır diye sorduğumuzda pireler sıcaklık kavramı ile adeta bütünleşmiştir. Yaz mevsimi birçok insana baharın gelişi ve doğanın canlandığı görüntüleri getirir. Doğanın yeniden canlanması birçok güzelliğin başlamasına vesile olur fakat tek bir olumsuzluk bile sorun oluşturur.

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

pire-ilaclama-nasil-yapilir
pire-ilaclama-nasil-yapilir

Pireler doğada görülmesi mümkün olmayan canlılardır. O kadar küçük bir yapıya sahiptirler ki sizleri ısırdıktan sonra vücudunuzda bir kaşınma hissinden başka bir kalıntı bulamazsınız. Bu durum insanları çok daha büyük bir travmaya sokar. Kendisine zarar verdiği canlı ile mücadele edemeyen insanoğlu çareyi geçmişte farklı yollarda aradı. Fakat görülmeyen bir canlı ile mücadele etmek neredeyse imkansızdır. Uçma özelliğine de sahip olan bu haşereler zaman içerisinde kendilerine yeni türdeşlerini eklerler. Gruplar halinde dolaşan ve sayısı binlere varan pirelerden kurtulmak için profesyonel pire ilaçlama uygulamasına başvurmak şarttır.

Pire İlaçlamasında Dikkat Edilecek Unsurlar

Pire ilaçlamasında dikkat edilecek unsurlar pire ilaçlamasında uzman olarak firmalar tarafından harfiyen yerine getirilir. Özel olarak ürettiğimiz ULV cihazlarından havaya püskürttüğümüz kokulu sıvı ilaçlar pirelerin havada avlanmasında etkili olurlar. Bu kokulu ilaçlardan insanların etkilenmemesi için boş bir ortamda çalışma yapmak şarttır. Bu bağlamda pire ilaçlaması operasyonunda dikkat ettiğimiz unsurları ve izlediğimiz yolları anlatabiliriz.

  • Pire ilaçlama alanı kapalı ya da açık olabilir. Kapalı alanlarda alınan tedbirler açık alana göre daha detaylıdır.
  • Kapalı alanlarda işleme başladığımızda ilk yapacağımız şey haşerelerin dışarıya kaçmasını engellemek için kapı ve pencereleri sıkı sıkıya kapatmak olacaktır.
  • Mutfak ve lavaboların gider borularının personellerimiz tarafından kapatılma sebebi haşerelerin geçiş güzergahı olarak kullanmasıdır.
  • Pireler bütün her yere yayılması yüksek bir ihtimaldir. Bu nedenle ilaçlama tek bir alana yapılmaz.
  • Bütün alanları kapsayana pire ilaçlama operasyonu personellerimiz tarafından uygulanır ve pirelerden tamamen kurtulunur.
  • Tek bir pirenin kalmadığından emin olan personellerimiz işlemini tamamlar ve geriye temizlik işlerini yapmak kalır.

Bütün aşamaları eksiksiz bir şekilde tamamlayan firma görevlilerimiz işlemlerini bitirdikten sonra da sizlere hizmet vermeye devam ederler.

Kesintisiz Hizmet Anlayışı

Böcek ilaçlama operasyonlarında başarılı sonuç elde ettikten sonra personellerimiz iletişimini sürdürmeye devam eder. Haşerelerin yeniden ortaya çıkma ihtimaline karşı irtibatını koparmayan firmamız yetkilileri yılın 365 günü günün 24 saati sizlere hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir