Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele insanlığın var olduğu günden bu yana süregelmiştir. Pireler insanların olduğu gibi hayvanların da baş belasıdır. Sırt bölgelerinden yayılma alanı bulan pireler hayvanların üzerinde yayılarak yaralanmalarına ve sürekli olarak kaşınmalarına neden olurlar. Hızlı bir şekilde çoğalma fırsatı bulan pireler hayvanların üzerinde tamamen hakimiyet kurduktan sonra evlere ve eşyalara geçer. Uçma özelliğine sahip olan bu haşere artık evinizin her yerindedir. Gözle görülmeyen pirelerden kurtulmak ekstra zor bir iştir. Gündüzleri dolaşmayan ve geceleri bizlere savunmasız olduğumuz zamanda saldıran pirelerin varlığı sabah uyandığınızda vücudunuzda oluşan kızarıklık ve kabarmalar ile kendini gösterecektir. Sürekli bir kaşınma hissi ile sağlığınızı olduğu gibi psikolojinizi de alt üst eden pire ile mücadele etmek için kendini bu işe adamış Bakırköy Böcek İlaçlama firmamız ile iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Pire İlaçlama Aşamasında İzlenecek Yollar

pire-ile-mucadele
pire-ile-mucadele

Pire ilaçlama aşamasında izlenecek yollar haşerenin hayatınızdan çıkıp gitmesinde büyük önem taşımaktadır. Uçuşan pireleri yok etmede en etkili yöntem kokulu ilaçlamadır. Ortaya çıkan ağır koku ile yere dökülüp yok olan pireler sonsuza kadar hayatınızdan çıkar. Pire ilaçlama işlemini başlangıcından sonuna kadar detaylandırmak gerekirse;

  • Uygulama alanın ön hazırlık yapılarak ilaçtan insanların etkilenmesi engellenir.
  • Alan boşaltılır ve eşyaların üzeri iyi bir şekilde kapatılır.
  • Mutfak, lavabo ve banyonun giderleri iyi bir şekilde kapatılarak haşerelerin yayılması engellenir.
  • Kokulu ilaçlama ULV cihazına yerleştirilir ve püskürtülerek alana sıkılır. İlacın etkisi ile havada uçuşan pireler tek tek yere dökülür.
  • Pireleri ve alanda biriken ilaçları kaldırdıktan sonra ilacın etkisini dağıtmak için ortam iyi bir şekilde havalandırılır.
  • Yapılan temizliğin ardından eviniz haşerelerden arınmış ve sağlıklı bir ortama dönüşür.

Pire ilaçlama uygulamasının yanı sıra; hamam böceği ilaçlama, ev ilaçlama, akrep ilaçlama işlemlerinin de yapıldığı firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Pire İlaçlama Fiyatları Ne Kadardır?

Pire ilaçlama fiyatları ne kadardır diye düşünüyor ve karşınıza çıkacak maliyetten korkuyorsanız boşuna panik yaptığınızı belirtmek isteriz. Piyasa fiyatlarının oldukça altında bulunan pire ilaçlama fiyatları genellikle 3 ana unsur etrafında şekillenir. Bu faktörleri detaylandırmak gerekirse;

  • Uygulama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • İşlem sırasında kullanılacak pire ilacı miktarı
  • Yok edilen pirenin türü ve yoğunluğu

İndirimli pire ilaçlama fiyatlarımızdan yararlanmak, haşere ve tüm kemirgenlerden kısa sürede kurtulmak için ilaçlama sektörünün lider ismi Bakırköy Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir