pireyi-deve-yapmayin

Pireyi Deve Yapmayın!

Pireyi deve yapmayın fakat bu haşereleri sakın hafife almayın. Pireler mücadelesi en zor haşeredir. Neden mi? Görülmeyen bir cisimle mücadele ettiğinizi düşünün. Bu konuda ne kadar başarılı olabilirsiniz? Sağlık kuruluşlarına gittiklerinde vücutlarında ısırma ve akabinde kabarma belirtileri gören kişilerin bunun nedenini bilmiyor olmaları pireleri görmemelerinden kaynaklanır. Pireler o denli küçüktür ki sizleri ısırdıklarında vücudunuzda bir sızlama hissedersiniz fakat bunun adını koyamazsınız. İşte tam da bu noktada pireyi deve yapmadan, daha ilk şüphelerinizde pire ile mücadele etmeye başlayalım.

Aklınıza görünmeyen bir canlı ile siz nasıl baş edeceksiniz sorusu gelebilir. Bizler pire haşeresini kokulu ilaçları havaya doğru püskürterek yok ederiz. Özel ULV cihazı olarak adlandırdığımız alet sayesinde havada uçuşan fakat fark edilmeyen pireler ilacın sayesinde etkisiz hale gelerek yere düşerler. Yere büyük bir pire topluluğunun düşmesi sonucu yakından takip edebileceğiniz ve cisimleri hakkında karar vereceğiniz pirelerden kurtulmak uzman metotlarımız ile artık Bakırköy Böcek İlaçlama sayesinde mümkün.

 

Pire İlaçlama Aşamaları

Pire ilaçlama aşamaları sırası ile takip edilmesi gereken ve işi bilen kişiler tarafından uygulanması şart olan bir işlemdir. İlaçlama öncesi, ilaçlama anı ve sonrasını kapsayan bu süreçte kaliteli firmaların takip ettiği aşamalar benzerlik gösterir. Pire ilaçlama aşamaları hakkında genel bir bilgi vermek için sizlere izlediğimiz yolları aktaralım.

  • Pire ilaçlama işlemi ULV cihazına kokulu ilaçların koyulması ile başlanır.
  • Cihazımıza yerleştirdiğimiz pire ilacı Sağlık Bakanlığı onayına sahiptir.
  • Pireler havada uçuştuğundan cihazımızdan kokulu ilaçlar yukarıya doğru püskürtülür.
  • Kokulu ilaçlar pirelerin üzerinde büyük bir etki yaratır ve yok olmalarını sağlar.
  • Toplu bir şekilde yerlerde dökülen pirelerin tamamen yok olduğundan emin olana kadar bu işlem devam eder.

Sorunun giderilmesinin ardından siz değerli müşterilerimize de yapacak şeyler düşüyor. Pire yaşadığınız yerde bulunduğu sürece akıntı, salya ve kusmuklarını bırakır. Bizlerin kullandığı ilaç kalıntılarını da ortadan kaldırmak adına genel bir temizlik yapmak sorunun tamamen giderilmesinde önemlidir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Bakırköy Böcek İlaçlama servisimiz bölgesel çalışmalarını geliştirerek hizmet çıtasını yükseltti. Kalabalık ve insanların yoğun olarak yaşadığı Bakırköy’de çalışmalarına başlayan firmamız bugün İzmir ve Kocaeli merkezlerinde de çalışma yürütmektedir. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir