profesyonel-bocek-ilaclama

Neden Profesyonel Böcek İlaçlama?

Neden profesyonel böcek ilaçlama? Aslında cevabını bildiğimiz halde hem kendimize hem de uzmanlara hep sorduğumuz bir sorudur. Aslında bizlerde biliyoruz profesyonel böcek ilaçlama işleminin hem kalıcı çözüm getirdiğini hem de sağlığımız açısından en gerekli olan uygulamanın bu olduğunu… Ancak yine de ısrarla acaba kendimiz bir şeyler yapabilir miyiz diye sürekli olarak hayıflanıp duruyoruz. Ne var ki bunda canım alt tarafı basit bir böcek ilaçlama… Ne kadar zor olabilir ki? Peki, sırf böcek ilaçlama yapacağım diye kendini hasta edenler, hastanelik olanlar, ilaçtan böcekler yerine kendi zehirlenenler, yaralananlar olduğunu da biliyor musunuz? Bu denli hassas olan bir konunun mutlaka işi bilen profesyonellerce yapılması son derece önemli bir konudur. Bakırköy Böcek İlaçlama firmamız sizlere profesyonel böcek ilaçlama hizmetini garantili olarak sunmaktadır.

Profesyonel Kalorifer Böceği İlaçlama

profesyonel-bocek-ilaclama
profesyonel-bocek-ilaclama

Böcek ilaçlama hususunda neden profesyonel böcek ilaçlama işlemine ihtiyaç duyduğunuzu 2 farklı haşerenin ilaçlanması örneğiyle anlatalım. Profesyonel kalorifer böceği ilaçlama işlemi yapılırken evvela ilaçlama firmasından gelen ekip 3 aşamalı bir yol izleyecektir. Bunlardan sırasıyla bahsedecek olursak:

Keşif

Keşif aşamasında ilaçlama ekibi kalorifer böceklerinin yuvalandıkları yerleri, yumurtalarını bıraktıkları yerleri ve sıkça geçiş güzergâhı olarak kullandıkları yerleri araştırırlar. Not ederek kalorifer böceği ilaçlama aşamasının ikinci kısmına geçerler.

Karar

Karar aşamasında ise ekip kısa bir toplantı yapar. Bu toplantıda keşif esnasında elde edilen bilgileri inceler ve ona göre bir ilaçlama işlemi düşünürler. Hangi bölgelerin yoğun olarak ilaçlanması gerektiği ve hangi ilaçlama yöntemlerinin uygulanması gerektiği konusunda karara varırlar.

Uygulama

Uygulama aşamasında karar toplantısından çıkan sonuçlar hızlıca uygulamaya konulur. Uzman ekip kalorifer böceği ilaçlama işlemine girişerek belirtilen zamanda belirtilen bölgeleri ilaçlar.

Kalorifer böceği ilaçlama işleminde 2 tür yöntem vardır. Hangi yöntemin uygulanması gerektiğine uzman ekip karar toplantısında karar verecektir. İkisi de müşterileri en az mağdur edecek cinsten uygulamalardır. Kokusuz ve jel ilaçlama olarak 2 adet uygulama yapılarak kalorifer böceklerinden tamamen kurtulabilirsiniz.

Profesyonel Pire İlaçlama

Profesyonel pire ilaçlama en zor ilaçlama türlerinden biridir. Bunun nedeni pireler gözle görülemeyecek kadar küçüktürler. Ayrıca zıplayarak çok hızlı hareket eden varlıklardır. Pek çok ilaçlamadan ise neredeyse hiç etkilenmezler. Dolayısıyla pire ilaçlama uygulamalarında mümkün olan en ağır ilaçlar kullanılır.

Kokulu ilaçlama olarak bilinen ve son derece keskin ve ağır bir kokusu olan ilaç ile yapılan pire ilaçlama işlemi sonrasında ilaçlama yapılan yerin belli bir süre terk etmek zorunda kalırsınız. Bu yöntem de bile pireler bazen yaşamaya devam etmektedirler. Kesin çözüm olarak kullanılan ve daha etkili olan pire ilaçlama yöntemi ise buharlama yoluyla yapılan ilaçlamadır. Bu işlemden sonra evinizde ya da ofisinizde hiçbir şekilde pirelere maruz kalmayacaksınız. Bu işlemleri başarılı bir şekilde uygulayan Bakırköy Böcek İlaçlama firmamız ile haşerelerden sonsuza kadar kurtulmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir