bakirkoy-sakizagac-bocek-ilaclama

Bakırköy Sakızağacı Böcek İlaçlama

Gün içinde en çok karşılaştığımız canlı türü olan böcekler ev, iş yeri, hastane, sokak, okul gibi açık veya kapalı alan fark etmeksizin her an karşımıza çıkabilir. Dünya üzerinden nüfusları bir hayli kalabalık olan bu canlıların bir kısmı doğal döngü yani yaşamımız için ne kadar gerekli ise bir kısmı ise oldukça zararlıdır. Bakırköy Sakızağacı böcek ilaçlama ise bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

sakizagac-bocek-ilaclama
sakizagac-bocek-ilaclama

Sakızağacı Mahallesi  Böcek İlaçlama

Böcekler kişisel alanlarımıza birçok farklı yoldan girebilir. Bunlar tuvalet ve banyoların bağlı olduğu kanalizasyon borularından, duvar ve parke çatlaklarından, açık kapı ve pencerelerden, dışarıdan getirdiğimiz poşetlerden vb. durumlardan kaynaklanabilir.

Bakırköy böcek ilaçlama olarak tüm semtleri ve İstanbul’un genelinde vermiş olduğumuz ilaçlama hizmeti Sakızağacı semtinde de faaliyet göstermektedir. Fare ilaçlama, pire ilaçlama, böcek ilaçlama ve daha birçok zararlı haşere türüne karşı yıllardır en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz.

Sakızağacı böcek ilaçlama olarak haftanın her günü ve saati aktif olan müşteri hizmetlerimize ulaşıp gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Böcekler hayatımızda birçok olumsuzluğa neden olur. Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Bu hastalıklar; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır. Son derece riskli gruba ait bu hastalıklar kalıcı virüsler bırakabildiği gibi ölümcül sonuçlara da neden olabilir. Hizmetlerimiz genel olarak kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahtakurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi haşere türlerinde etkilidir.

Sakızağacı Mahallesi Bakırköy böcek ilaçlama olarak uygulamalarımız alanın büyüklüğü, böcek türü ve direncine göre değişiklik gösterir. Bunlar:

-Sprey ilaçlama

-Jel ilaçlama

-Kokulu ilaçlama

-Kokusuz ilaçlama

-Fare istasyonları yöntemleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir