sakizagaci-mahallesi-bocek-ilaclama

Sakızağacı Mahallesi Böcek İlaçlama

Sakızağacı mahallesinde böcek ilaçlama hizmetlerimiz 7/24  devam etmektedir. Firmamız  Bakırköy’ün tüm semtlerinde ve ilçeye bağlı bulunan tüm mahallelerde faaliyet göstermektedir. Uzun yıllardır sektörde en kaliteli hizmeti veren firmamız, Bakırköy’ün en çok tercih edilen firmasıdır. Tüm semtlerde uygun fiyatlarla, en kaliteli hizmeti vermekteyiz. İlçe halkının takdirini kazanmakta, tüm şubelerimizde aynı titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sakızağacı mahallesi böcek ilaçlama servislerimiz, açık alanların ve kapalı mekanların tümünde işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Periyodik Uygulama

Bazı kurumlar periyodik olarak ilaçlama hizmeti almak zorundadırlar. Örneğin, oteller, sağlık kurumları ve gıda işletmeleri. Böceklerin oluşturabileceği hastalıkların ve verebileceği zararların önüne geçmek için periyodik uygulama yaptırılmaktadır.

Gıda işletmeleri böcekler için ideal yaşam alanlarıdır. Besinlerin kokusuna gelen haşereler, bu alanlarda yuvalarını kurmaktadır. Atık gıda maddelerinden beslenen zararlı canlılar, besinlere bakteri taşırlar. Gıda işletmelerinde böceklerin varlığı, ciddi hastalıkların kapıda olduğunun habercisidir.  Çünkü, haşerelerin bulunduğu ortamlarda bakteriler oluşmaktadır. İnsan sağlığını etkileyen bakteriler, kalıcı hastalıkların oluşmasına neden olmaktadır.

Gıda işletmelerinde böceklerin varlığı, işletme sahiplerinin maddi kayıplar yaşamasına neden olmaktadır.  Ortalıkta haşere gezinen hiçbir işletmede kimse yemek yemez. Bu durumda müşteri kaybına neden olmaktadır.

Sağlık kurumları da periyodik uygulama yaptırmak zorundadır.Sağlık kurumlarında böceklerin varlığı, hastalıkların iyileşme süresini yavaşlatmaktadır. Bu duruma engel olabilmek için Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerle işlem yapılmalıdır. Firmamız tüm uygulamalarında bu ürünleri kullanmaktadır. Ayrıca kokusuz yöntemimiz sayesinde hastanedeki hastalar tahliye edilmeden, tedavilerine ara verilmeden uygulama yapılmaktadır.

Haşere Kontrol Hizmetleri

Sakızağacı böcek ilaçlama servislerimiz tarafından kontrol altına alınan haşere türleri;

Sıçan, mayt, gümüş böceği, sivrisinek, tatarcık, salyangoz, tesbih böceği, bit, akrep, güve, eşek arısı, kalorifer böceği, yılan, hamam böceği, karınca, kertenkele, çıyan, sinek, halı böceği,  çekirge, kulağakaçan böceği, örümcek, yaban arısı, kırkayak, kakalak, tahtakurdu, mite, pire, uyuz böceği, tatarcık, tahtakurusu, kene, Amerikan/ Alman hamam böceği, akar, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, karafatma.

Sakızağacı böcek ilaçlama hizmetlerimiz sıvı ve jel ilaçlarla uygulanmaktadır. Güvenilir hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir