Şile Böcek İlaçlama

İstanbul ilinin Anadolu yakasında yer alan Şile ilçesi, doğuda-Kandıra, güneydoğuda-Derince, güneyde-Pendik ve Gebze, güneybatıda-Çekmeköy, batıda-Beykoz ilçeleri ile çevrili Karadeniz kıyısında ilçedir. Şile ilçesinin en önemli gelir kaynağı turizmdir. Şile ilçesindeki tarihi ve kültürel mekanlar; Şile Kalesi, Şile Feneri, Sarıkavak Kalesi, Heciz Kalesi, Yeşilvadi, Hanımsuyu Çeşmesi, Osmanlı Hamamı, Kilise Kalıntısı, Vaftiz Yeri, Lahit Mezar, Papazın Çeşmesi turizm açısından çok önemlidir. Şile ilçesinde Değirmençayırı Şelalesi, Onbir göller vadisi, Kumbaba Tepesi, Ağlayan Kaya, Kumsal ve Plajlar gibi doğa harikası olan Şile ilçesinin gezilecek yerleri bulunmaktadır. Şile ilçesinde her yıl Temmuz ayının son haftası Şile bezi kültür festivali düzenlenmektedir.

Uygar ilaçlama şirketimizin, Şile böcek ilaçlama şubesi ile Şile ilçesinde 17 yıldır, ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Şile haşere ilaçlama servisi olarak; Bozgoca, Ahmetli, Üsküdar, Bağlar yolu, Cumhuriyet, Eski İstanbul Şile yolu, Kumbaba, Çayırbaşı, Çelebi, İmrenli, Suayipli, Bozkoca, Erenler, Göçe, Göksu, Kabakoz, Kadıköy, Karacaköy, Meşrutiyet, Sofular, Yeniköy, Ağva, Balıbey, Hacı Kasım, Hacılı, Kurfallı, Teke gibi Şile ilçesindeki tüm köy ve mahalleleri garantili olarak ilaçlıyoruz.

Şile böcek ilaçlama servisimizde kullanılan etkili böcek ilaçları insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlardır. Şile ilaçlama firmamızda böcek türlerine göre farklı ilaçlar itina ile hazırlanarak, ilaçlama sertifikalı personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. Şile böcek ilaçlama şirketimiz 17 senedir Şile halkına %100 garantili, kaliteli, güvenli ve en uygun fiyatlarla ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Haşere ilaçlama, kemirgen ilaçlama, böcek ilaçlama talepleriniz için Şile ilaçlama firmamızı 7/24 arayabilir, istediğiniz gün ve saatte ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir