tuzla-bocek-ilaclama

Tuzla Böcek İlaçlama

Tuzla böcek ilaçlama servisi olarak sahip olduğumuz uzman kadro sayesinde haşerelerin kontrolünü kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz. Halk sağlığını korumak adına uzun yıllar önce faaliyete geçen şirketimiz, tüm şubelerinde aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Tuzla böcek ilaçlama servislerimizle de, ilçede en kaliteli hizmeti sunan firmayız. Hizmetlerimizle, ilçenin bütün semtlerinde kalıcı sonuçlar sağlamaktayız. İlaçlarımız, hiçbir şekilde insan ve çevre sağlığına zarar vermemektedir. Hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Eşyalarınıza zarar vermeden, alanda bulunan bütün böcekleri ve fareleri etkisiz hale getirmekteyiz.

tuzla-bocek-ilaclama
tuzla-bocek-ilaclama

Tuzla böcek ilaçlama servislerimiz, açık ve kapalı birçok alanda etkili ilaçlarla uygulama yapmaktadır. Uzman personellerimiz titizlikle çalışmalarını yürütmektedir. Haşerelerin türüne, alanın fiziki şartlarına, alana giriş sağladıkları noktalara göre uygulama yapmaktadırlar. Alanda kalıcılık sağlamak adına, yöntemlerini titizlikle belirlemektedirler.

Tuzla Böcek İlaçlama ile Yöntemler

İlaçlama yöntemleri haşerelerin öldürülmesini sağlarken oluşabilecek zararlı tabloları ortadan kaldırır. Zira eskide kalmış metotlar ile haşereleri yok etmeye çalışan vatandaşlarımızın yaşadığı durum daha büyük bir kaostur. Firmamız yetkilileri tarafından uygulanan;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları

Metotları ile haşerelerden arınmak ve bugüne kadar sayısız işe imza atmış firmamız ile iletişime geçmek istiyorsanız 7 gün 24 saat ekiplerimizi arayabilirsiniz. Tersaneler, Akfırat, Aydınlı, İstasyon, Mimarsinan, İçmeler, Orhanlı semtlerinde ve İstanbul’un bütün semtlerinde fare ilaçlama hizmetleri de vermekteyiz. Tuzla böcek ilaçlama hizmetlerimizle yaşam alanlarınızda %100 kalıcı sonuçlar sağlamaktayız. Ancak bazı alanlarda kalıcılık sağlamak için periyodik hizmet almak gerekebilmektedir.

Periyodik İlaçlama Hizmetlerimiz

Periyodik ilaçlama, yaşam alanlarında belli aralıklarla uygulanan bir işlemdir. Halk sağlığını yakından ilgilendiren yerlerde, böceklerin alanda yeniden üreme ihtimalini ortadan kaldırmak adına periyodik hizmet alınabilmektedir. Özellikle restoran, otel, sağlık ocağı, pansiyon, hastane, pastane, cafe, fırın gibi alanlarda belli aralıklarla uygulama yaptırmak gerekmektedir. Periyodik olarak gerçekleştirilen böcek ilaçlama Tuzla ilçesinde, şirketimiz tarafından uygun fiyatlarla uygulanmaktadır.

  • Tuzla böcek ilaçlama servisimizde kaşrısınıza çıkan bütün haşereler ile profesyonel metotlar ile mücadele edilmektedir. Böcek ilaçlama konusunda eğitimli personellerimiz tarafından uygulanan akrep, çıyan, kene, yılan ve lağım faresi ilaçlama ile yok edilmesi güç olan bu haşereleri kontrol altına almaktadır.
  • Evlerde sürekli karşılaştığımız fakat yok etmeye kıyamadığımız karınca haşeresi toz ilaçlar ile modern bir şekilde etkisiz hale gelebilmektedir.
  • Fare istasyonlarına yerleştirdiğimiz fare zehri sayesinde; fare ve aynı türe ait olan fındık faresi, tarla faresi ve çat faresi kanlı ve ürkütücü görüntüler olmadan yok edilebilmektedir.
  • Görülme ihtimali yüksek haşereler arasında geçen hamam böceği, karafatma, kakalak ve genellikle hamam böceği ile karıştırılan kalorifer böceği jel ilaçlar sayesinde yok edilebilmektedir.
  • Bahçe ve yeşillik alanlarda yer alan danaburnu ve gümüş böceği yanında yaz aylarının en büyü sorunu pire haşeresinden kurtulmak için firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Ekonomik koşullarda hizmet veren servislerimizle, 7/24 haşere ile mücadele edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir