boceklerin-zararlari-nelerdir

Yeme İçme İşletmelerinin İlaçlanması

Yeme içme işletmelerinin ilaçlanması firma kalitesi ve titizliğinin sağlanması adına oldukça önemlidir. Böcek ilaçlaması işlemleri sadece haşereleri yok etmekle kalmaz, mekanın ve o mekanda yaşayan insanların sağlığı için de oldukça yarar sağlar. Böceklerden bulaşabilecek hastalıkları önlediği gibi, insanların haşereler yüzünden huzursuz olmalarını da engeller.  Peki, ilaçlama işlemleri nerelerde uygulanabilir? Bu soruya en yetkin cevabı elbette Bakırköy Böcek İlaçlama servisi vermektedir. Çünkü firmamız, her noktada ilaçlama işlemleri uygulayabilecek ekipmana ve gerekli yeterliliklere sahip olan tek firmadır. Özellikle;

  • Evler ve iş yerleri, apartman ilaçlama, park ve bahçeler, okullar, dershaneler, öğrenci yurtları, özel araçlar ile toplu taşıma araçları, eğlence merkezleri, sahil şeridi ve otoyollar gibi pek çok noktada hizmet veren firmamıza, yeme içme işletmelerinin ilaçlanması için de sıklıkla başvuru yapılmaktadır.

Görüldüğü üzere tüm mekanlarda ve haşereler üzerinde çalışmalarını sürdüren firmamız kurumsal marka kimliği ile 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bizlere ulaşmak için telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Ne Tür Mekanlarda İlaçlama Yapılabilir?

yeme-icme-isletmelerinin-ilaclanmasi
yeme-icme-isletmelerinin-ilaclanmasi

Ne tür mekanlarda ilaçlama yapılabilir? Sorusuna yanıt bulacağınız en doğru böcek ilaçlama firmasında olduğunuzu belirtmek isteriz. Yemek kültürü bütün toplumlarda olmazsa olmazdır. Hemen her yerde insanların besin ihtiyacını karşılayabileceği bir işletme yer almaktadır. Hal böyle olunca restoran ilaçlama faaliyetleri de düzenli periyotlarda yapılmalı ve müşterilerin sağlığını etkileyen unsurlar ortadan kaldırılmalıdır. Firmamızın faaliyet sürdürdüğü mekanları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Restoranlar, lokantalar, kafeler, tatlıcılar,
  • Fırınlar, pastaneler, ev yemekleri yapan küçük işletmeler,
  • Okul kantinleri, yurt kantinleri,
  • Alışveriş merkezlerinin yeme – içme katları,
  • Gıda sektöründe üretim yapan imalathaneler,
  • Kahvehaneler ve çay bahçeleri, sosyal tesislerin yemekhaneleri

Yeme ve içme işletmeciliği yapan her alanda en sağlıklı usullerle ilaçlama yapmaktayız. Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları kullanan firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Böcek İlaçlamanın Önemi

Yukarıda saydığımız mekanlarda böcek ilaçlama işlemi yapılmasının önemi oldukça büyüktür. Hem müşterileriniz gözünde işletmenizin ve sizin itibarınız artmış olur hem de çalışanlarınızın ve müşterilerinizin de sağlığı üzerinde büyük bir haşere tehdidini ortadan kaldırmış olursunuz. Özellikle gıda zehirlenmeleri, bakteri ve mikrop oluşumu gibi durumlar, ilaçlama işlemleri sonucunda ortadan kalkar. Çünkü haşereler nemli ve rutubetli ortamları severler ve yeme içme işletmeleri de bu yönden haşereler için oldukça elverişli mekanlardandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir